۱۳۹۸-۱۱-۲۲
راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در مشهدالرضا(ع)

راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن ساعت 9 صبح امروز در مشهد همزمان با سراسر کشور از میدان ۱۵ خرداد به سمت حرم رضوی با قرائت دسته جمعی صلوات خاصه حضرت ثامن الائمه(ع) آغاز شد.

خیل عظیمی از خادمان، زائران و مجاوران ثامن الائمه(ع) در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت کرده و پس از طی کردن مسیر راهپیمایی، برای بهره­ مندی از برنامه‌های حرم به بارگاه قدسی امام مهربانی‎ها مشرف شدند.

مردم ولایتمدار مشهد مقدس با خانواده‌های خود بار دیگر به راهپیمایی آمدند تا دوباره ولایتمداری، پایداری و حمایت از انقلاب اسلامی ایران را به منصه ظهور بگذارند.

مسئولان و خادمان بارگاه منور ثامن الائمه(ع) نیز در این راهپیمایی همگام با مردم به سمت حرم حرکت کرده و در ورودی‌های حرم نیز با گلاپ پاشی و عود و سپند از مردم استقبال کردند.

حضور مردان و زنان و کودکان و نوجوانان با پرچم‎های ایران، تصاویر شهید سردار سلیمانی، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شکوه غیر قابل توصیفی را در خیابان امام رضای مشهد مقدس به ارمغان آورده بود.

زائران و مجاوران بعد از طی کردن مسیر راهپیمایی در رواق امام خمینی(ره) حضور به هم رسانده و از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه بهره مند شدند.

 

 

فایل های ضمیمه:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود