۱۳۹۸-۰۶-۱۷
تشییع پیکر مطهر شهید «محسن مهاجر قوچانی» در حرم رضوی

همزمان با ایام سوگواری سیدالشهدا(ع)، پیکر مطهر شهید محسن مهاجر قوچانی از شهدای تازه شناسایی شده هشت سال دفاع مقدس در حرم مطهر رضوی تشییع شد.
پیکر پاک و مطهر شهید محسن مهاجر قوچانی از شهدای مفقودالاثر استان خراسان رضوی پس از 37 سال شناسایی و خبر بازگشت پیکر این شهید افتخارآفرین به مهین در محرم سال 98 اعلام شد.
مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام صبح امروز 17 شهریورماه با حضور فرماندهان نیروهای مسلح، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، خدام حرم مطهر رضوی و مردم ولایتمدار و انقلابی مشهد از مقابل مجتمع فرهنگی مهدیه واقع در خیابان امام رضا(ع) به سمت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) تشییع شد.
در حاشیه این مراسم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: «امروز فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست»، حضور با شکوه مردم ولایت مدار در مراسم تشییع پیکر این بزرگواران روح تازه ای به جامعه می‌دهد.
پیکر پاک و مطهر محسن مهاجر قوچانی در صحن آزادی بارگاه منور امام هشتم(ع) بر روی دستان هزاران زائر و مجاور بارگاه منور رضوی و فرماندهان نظامی و انتظامی تشییع و بعد از اقامه نماز میت و طواف در حرم مطهر رضوی برای خاکسپاری به گلزار شهدای بهشت رضا(ع) منتقل شد.
محسن مهاجر قوچانی دومین شهید این خانواده از نیروهای اطلاعات عملیات لشکر 27 محمد رسول الله (ص) در بیستم اردیبهشت 1344 در مشهد متولد شد و در سال 1361 در عملیات «مسلم ابن عقیل» در شهر «مندلی» عراق به فیض شهادت نائل آمد.

فایل های ضمیمه:
برچسب‌ها:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود